• Návrat do školy

• Milí rodičia,

oznamujeme vám, že dňa 8.2.2021 /pondelok/ otvárame prevádzku ZŠ Ovčie a Školského klubu detí v riadnom režime. K nástupu žiakov do školy je potrebný negatívny výsledok testu  jedného zákonného zástupcu. Žiaci sa netestujú, ani tí ktorí majú viac ako 10 rokov. Pandemická OČR už od 8.2.2021 nebude vyplácaná. Rodič môže žiaka ospravedlniť na ďalších 5 dní. Pri nástupe žiakov je potrebné vyplnené a podpísané tlačivo o bezinfekčnosti. Vyhlásenie vám poskytneme hneď ako bude zverejnené na stránke MŠVVaŠ.

Testovanie zákonných zástupcov žiakov bude v obci Ovčie v sobotu 6.2.2021 v sále KD. Bližšie informácie o čase testovania budú zverejnené v obecnom rozhlase alebo na webovej  stránke obce.

Prajem vám veľa zdravia.

S pozdravom Magdová