• Deň zdravej výživy

• ,, Jesť, to je nevyhnutnosť, ale správne jesť, to je umenie"

Svetový deň zdravej výživy sa každoročne oslavuje 16. októbra. V našej škole sa stalo milou tradíciou, že sa každoročne venujeme v mesiaci október tejto téme. Touto akciou sa snažíme vyzdvihnúť možnosti zdravej výživy, tak veľmi potrebnej pre správny vývoj každého dieťaťa. Žiaci pripravili ochutnávku ovocia a zeleniny.

Aj takouto aktivitou sme chceli  poukázať  na to, že zdravá strava môže vyzerať lákavo.

• Divadelné predstavenie

• Dňa 30.9.2022 sa žiaci našej školy zúčastnili predstavenia ,,Zlatá rybka", ktoré sa uskutočnilo v priestoroch gymnastickej telocvične ZŠ Ovčie. Žiakom sa predstavenie veľmi páčilo, výborne sa zabávali a aktívne sa zapájali do predstavenia. Nakoniec mladé herečky odmenili veľkým potleskom.