• Vážení rodičia,

sa vyučovanie v ZŠ Ovčie , stravovanie v ŠJ  a pobyt v ŠKD  s účinnosťou

od 08. 03. – 21. 03. 2021

realizuje prednostne pre:

• žiakov, ktorí sú deťmi zamestnancov s  prezenčným výkonom práce,

• žiakov, ktorým podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu,

Naša škola poskytne v prípade záujmu vzdelávanie všetkým žiakom školy.

Podmienka:

• aspoň jeden zákonný zástupca podstúpi testovanie a má negatívny výsledok testu na ochorenie COVID – 19 nie starší ako 7 dní.

Po príchode do školy donesie žiak vypísané Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti.

• Najkrajšie sane

• Snehová nádielka bola tohto roku veľmi štedrá, nemohli sme si ju preto nechať ujsť a vybrali sme sa na sánkovačku. Naše sane sa premenili na autá, vláčiky, vianočné stromčeky, cirkus, medovníkovú chalúpku, lietadlo, sane z rozprávky  Mrázik,.....Presvedčte sa sami. Zima má nádherné čaro!